De Stokke Tripp Trapp Babyset is een slimme aanvulling voor jouw Stokke Tripp Trapp kinderstoel. Je kindje zit met de Babyset nog comfortabeler en geniet van meer ondersteuning. Door iedere opening past één beentje zodat je kind niet van de kinderstoel af kan schuiven. De Stokke Tripp Trapp Babyset is heel makkelijk schoon te maken en kan zelfs in de vaatwasser. Eenvoudiger kan bijna niet!
- Geschikt voor de Stokke Tripp Trapp kinderstoel
- Meer veiligheid, comfort en ondersteuning voor je kindje
- Eenvoudig te monteren zonder gereedschap
- Makkelijk schoon te maken en geschikt voor de vaatwasser
- Gemaakt van recyclebare materialen en vrij van bisfenol A/BPA
- Voldoet aan de Europese veiligheidsnorm
- Inclusief Extended Glider Set
| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 23.30 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 42.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
| EAN | 7040351593038 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Babyset en Extended Glider Set |
| Kleur | Black |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Makkelijk schoon te maken en geschikt voor de vaatwasser |
| Inklapbaar |
|---|