Met het Stokke® Tripp Trapp® Junior Kussen Nordic Grey geef je een persoonlijke 'touch' aan jouw Tripp Trapp® kinderstoel. Dit kussen biedt extra veiligheid, comfort en ondersteuning aan je kindje in de Stokke® Tripp Trapp® kinderstoel. Het kussen is geschikt voor kindjes vanaf 3 jaar, en is niet te gebruiken in combinatie met de babyset. Door de neutrale kleur is het kussen geschikt voor elk interieur.
| Verpakking breedte | 288 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 434 mm |
| Verpakkingsgewicht | 241 g |
| EAN | 7040354961056 |
|---|
| Kleur | grey |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|