Het Stokke® tafelblad is niet ontworpen om het kind in de stoel te houden!
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 79 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| EAN | 0609574704453 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 7 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | ~ Stokke Tripp Trapp kinderstoel - Serene Pink ~ Newbornset ~ Babyset - Serene Pink (Stoelverkleiner) |
| Kleur | Serene Pink |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 136 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast |
|---|
| Inklapbaar |
|---|