Om de achterwaartse stabiliteit van de Tripp Trapp® highchair verder te vergroten is er een vervangbare, extended glider ontwikkeld voor de Tripp Trapp® kinderstoel. Wij raden u aan om de Tripp Trapp® Extended Glider altijd te gebruiken wanneer de stoel samen met een gordel of de Tripp Trapp® Baby Set gebruikt wordt.
| Verpakking breedte | 9 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 1.50 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 7040353315010 |
|---|
| Kleur | beige |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|
| Bodem met antislip |
|---|