Geef kleur aan je Stokke® Tripp Trapp® Newborn Set™ met deze textielset! De hoes heeft aan beide kanten een fraaie print, waardoor je lekker kunt variëren. Bovendien geeft de gewatteerde textielset extra comfort voor je kleintje. De hoes is eenvoudig te verwisselen, zodat het zitje van je kleintje superschoon blijft. De omkeerbare Stokke® Tripp Trapp® Newborn™ Textielset is eenvoudig weer lekker fris te krijgen in de wasmachine.
| Product breedte | 36 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 57 cm |
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 3.70 cm |
| Verpakking lengte | 29.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 7040355641018 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Tripp Trapp Reversible Newborn Cover - Sweet Hearts |
| Kleur | Sweet Hearts |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel |
| Inklapbaar |
|---|