| Product breedte | 43.4 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 23.3 cm |
| Product lengte | 26.5 cm |
| Verpakking breedte | 43.4 cm |
| Verpakking hoogte | 23.3 cm |
| Verpakking lengte | 26.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.86 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 3032168670235 |
| Merk | SMOBY |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Disney Princesses |
| Kleur | Roze |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |