| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 29 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6094044575543 |
| Verpakkingsinhoud | 1 Puddle Jumper |
| Drijfvermogen | 300 N |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Foam |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Instantie keurmerk | TUV SUD Product Service GmbH |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|
| Sluiting | Klittenband, Ritssluiting |
|---|