De hele zomer veilig zwemmen en ook nog eens met een stijlvolle walvis puddle jumper, wie wil dat nou niet voor zijn kindje? Bij Swim Essentials bieden we de leukste puddle jumpers aan, zo ook deze met schattige walvisprint en Leopardprint! De puddle jumper is geschikt voor kids van 2-6 jaar (15-30 kg).
De walvis Puddle Jumper bestaat uit één geheel waaronder een deel voor om de armen wat word bevestigd met een band om de middel. Het gehele geheel word bij elkaar gehouden door een gesp op de rug waardoor je kind hem moeilijk zelf af kan doen. Doordat de binnenkant van foam is gemaakt blijft je kindje goed drijven.
| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Verpakking breedte | 29 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8721197402072 |
| Verpakkingsinhoud | 1 Puddle Jumper |
| Drijfvermogen | 300 N |
|---|---|
| Kleur | Geel, Wit |
| Materiaal | Foam |
| Fabrikant Naam | Swim Essentials |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Instantie keurmerk | TUV SUD Product Service GmbH |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maat | One size |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|
| Sluiting | Clipsluiting |
|---|