De hoezen van het originele THERALINE®-kussen worden gemaakt van bijzonder zacht, hoogwaardig katoen. De hoezen zijn kleurecht en hebben een fijne glans.
Geniet van het fijne materiaal.
Eigenschappen:
Materiaal: 100% katoen
Afmetingen: 190 x 38 cm
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product lengte | 190 cm |
| Verpakking breedte | 22.80 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 37.50 cm |
| EAN | 4260553176843 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Theraline Voedingskussenhoes Cappuccino |
| Kleur | cappuccino |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 60 °C |