| Product breedte | 32 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.8 kg |
| Product hoogte | 56 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 314 mm |
| Verpakking hoogte | 313 mm |
| Verpakking lengte | 560 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4364 g |
| EAN | 0197074565747 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Thule Sweden |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 36 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 35 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Type drager | N/A |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |