Houd uw Thule Yepp Mini kinderzitje droog en schoon met deze zwarte regenhoes. Speciaal ontworpen voor maximale bescherming tegen regen en vuil, zelfs wanneer het zitje niet in gebruik is. De hoes is nauwsluitend voor optimale afscherming tegen alle weersomstandigheden. Gemakkelijk op te bergen in de meegeleverde handige opbergzak.
**Functies:**
* Beschermt het kinderzitje tegen regen en vuil
* Specifiek ontworpen voor de Thule Yepp Mini
* Biedt maximale bescherming tegen weersinvloeden
* Inclusief handige opbergzak
| Product breedte | 14 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 90 g |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 167 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 177 mm |
| Verpakkingsgewicht | 113 g |
| EAN | 0091021147089 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Regenhoes |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Thule |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 4 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |