| Verpakking breedte | 91 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 37 mm |
| Verpakking lengte | 197 mm |
| Verpakkingsgewicht | 38 g |
| EAN | 8715362007377 |
|---|
| Kleur | ZWART |
|---|
| Fabrikant Naam | Thule |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|