| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.30 kg |
| Product hoogte | 78 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 79 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.40 kg |
| EAN | 8717385652251 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Campingbed 1 x Matrasbodem 1 x Handige draagtas |
| Kleur | Melange grijs, Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal, Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Titaniumbaby International B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Geen matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 2.50 kg |