| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 13 kg |
| Product hoogte | 67 cm |
| Product lengte | 43 cm |
| Verpakking breedte | 45.30 cm |
| Verpakking hoogte | 69 cm |
| Verpakking lengte | 52.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 15 kg |
| EAN | 8681693002032 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 Casual Goldfix Plus I-size Autostoel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Polyester, Stof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Introductie | 76 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Minimum lengte kind | 75 cm |