De bébé-jou toiletverkleiner helpt je kindje met zindelijk worden. De toiletbril is vaak nog te groot, maar met behulp van deze verkleiner is dat probleem opgelost. Je plaatst de toiletverkleiner op de toiletbril en met behulp van de bijgeleverde witte stiften zet je de toiletverkleiner vast. Eenvoudig en stabiel in te stellen op ieder toilet en geschikt voor een belasting tot 25 kg.
| Product breedte | 30.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 210 g |
| Product hoogte | 8.5 cm |
| Product lengte | 36.5 cm |
| Verpakking breedte | 303 mm |
| Verpakking hoogte | 103 mm |
| Verpakking lengte | 358 mm |
| Verpakkingsgewicht | 221 g |
| EAN | 8714929005597 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 403809 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Bij normaal gebruik zijn er geen uitzonderingen. |
| Verpakkingsinhoud | 1x de toiletverkleiner voor kinderen in de kleur Pale Pink. |
| Kleur | Pale Pink |
|---|---|
| Materiaal | Bio plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Spaans |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Maximale hartafstand toiletbril | 10 mm |
| Met verkleiner | |
| Minimale hartafstand toiletbril | 1 mm |
| Montage | Standaard |
| Soft-close | |
| Toiletvorm | Standaard vorm |
| Universeel toepasbaar |