Hoe zorgt u ervoor dat uw kind begrijpt wanneer het tijd is om op te staan? De Tommee Tippee Groclock slaaptrainer gebruikt kleuren en afbeeldingen om kinderen die te jong zijn om een gewone klok te lezen, te helpen begrijpen wanneer het tijd is om te gaan slapen en wanneer het tijd is om uit bed te springen en te spelen! Stel eenvoudig de tijd in waarop u wilt dat uw kind 's ochtends wakker wordt en deze slaaptrainerklok geeft het verstrijken van de tijd aan met behulp van kleuren en symbolen. Als het tijd is om te gaan slapen, is op de blauwe wijzerplaat een slaperige Ollie de Uil te zien, omringd door hartjes en sterren. Naarmate de tijd verstrijkt en uw vooraf ingesteld alarm wordt bereikt, beginnen de sterren geleidelijk te verdwijnen totdat er alleen nog maar hartjes over zijn en onze lieve Ollie de Uil wakker lijkt te zijn op een gele achtergrond. Met twee tijdinstellingsopties kunt u ervoor kiezen om verschillende alarmen voor weekdagen, weekenden of dutjes in te stellen. Met de instelbare helderheidsoptie stelt u de helderheid eenvoudig lager in of zet u hem helemaal uit. Naarmate uw kind groeit, kan de slaaptrainer ook worden gebruikt als een handig nachtlampje voor comfort en geruststelling of voor wanneer uw peuter 's nachts naar het toilet moet. Naarmate kinderen ouder worden, kunnen ouders ervoor kiezen om het optionele hoorbare alarm in te stellen - perfect voor routinematige wektijden. Met de optionele digitale klokfunctie kunnen ouders ook de digitale klok weergeven – ideaal voor als uw kind digitaal klokkijken begint te leren. De slaaptrainerklok wordt gevoed door een 3,5 mm USB-oplader*, dus er zijn geen batterijen nodig (*exclusief adapterstekker, maar compatibel met de meeste USB-stekkers die worden gebruikt als telefoonopladers). Bij Tommee Tippee ontwerpen we producten die het leven van drukke gezinnen eenvoudiger maken. Met ons snelgroeiende Sleep-assortiment helpen we gezinnen met de grootste uitdaging van het vroege ouderschap: een goede nachtrust. Tommee Tippee's collectie nachtkleding en slaaptrainers, zoals onze Groclock, Groegg en lieve Grofriends, bieden ouders volledige gemoedsrust - zodat u allemaal wat welverdiende rust kunt krijgen.
| Product breedte | 16 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 18.60 cm |
| Product lengte | 8.50 cm |
| Verpakking breedte | 162 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 383 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5010415990518 |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | Tommee Tippee |
| Verpakkingsinhoud | 1x Tommee Tippee Groclock slaaptrainerklok |
| Met nachtlampje |
|---|
| Kleur | wit |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aansluitspanning | 0 V |
|---|---|
| Aantal kleuren licht | Multicolour |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Dier | Uil |
| Digitaal display | |
| Energieverbruik niveau | Geen energielabel |
| Geschikt voor leeftijd baby | Vanaf 2 jaar |
| Kinderslot | |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Maakt geluid | |
| Voedingstype | USB |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
| Wekker opties | Week-/Weekend-alarm |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | |
| Met dimfunctie | |
| Snoer met stekker aan het product | |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
|---|---|
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| Snoerlengte | 180 cm |
| Stralingshoek | 0 ° |