Onze meest op een borst lijkende fles ooit. Maakt het gemakkelijk om af te wisselen tussen borst en fles.
*Bij sterilisatie van 1 fles in een magnetron van 700-1000 watt
Natuurlijke zuigwijze: de vorm van onze spenen stimuleert een natuurlijke zuigwijze, beperkt de luchtopname en voorkomt verwarring bij het afwisselen van borst en fles
Koliekwerend: Tommee Tippee Natural Start spenen zijn voorzien van een innovatief koliekwerend ventiel dat luchtopname vermindert om de symptomen van kolieken te verminderen
Voedingsritme: de zachte, siliconen speen buigt en rekt mee als een borst, zodat uw baby comfortabel en op eigen tempo kan drinken
Zelfsteriliserend: Tommee Tippee Natural Start flessen steriliseren zichzelf in 3 minuten in de magnetron. Supereenvoudig!
100% lekvrij: als de schroefring, speen en dop vastzitten, is de babyfles volledig lekvrij om morsen te voorkomen, zelfs als u de fles ondersteboven houdt of schudt
| Verpakking breedte | 15.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 15.70 cm |
| Verpakking lengte | 24.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
| EAN | 5010415227362 |
|---|
| Kleur | Multi kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| Fabrikant Naam | Mayborn (UK) Limited |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 6 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Natuurlijke zuigwijze: Tommee Tippee spenen zijn gemaakt van zacht silicone en gevormd als een borst om een natuurlijke zuigwijze te bevorderen en tepelverwarring bij het afwisselen tussen borst en fles te voorkomen. Ingebouwd koliekwerend ventiel: Tommee Tippee Natural Start spenen hebben een koliekwerend ventiel met bewezen beperkte luchtinname* Rustig voedingstempo: elke zachte siliconen speen buigt en rekt als een borst zodat baby's comfortabel kunnen drinken op hun eigen tempo Zelfsteriliserend: Tommee Tippee Natural Start flessen zijn de snelste en eenvoudigste zelfsteriliserende flessen op de markt*: 3 minuten in de magnetron volstaan Mors- en lekdicht: wanneer de ring, speen en dop goed vastzitten, zijn Natural Start flessen volledig lekdicht, zelfs wanneer ze ondersteboven worden gehouden, worden geschud of op de grond vallen. |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Langzaam (vanaf 1 maand) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 260 ml |
|---|