| Product breedte | 16 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.206 kg |
| Product hoogte | 20.4 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 173 mm |
| Verpakking hoogte | 118 mm |
| Verpakking lengte | 208 mm |
| Verpakkingsgewicht | 327 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 5010415916471 |
| Verpakkingsinhoud | 1 x slaaptrainer |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| GPS |
| Geschikt voor onderwater | |
|---|---|
| Kleur | Grijze, Maxi |
| Materiaal | Textileen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Timer |
|---|
| Introductiejaar | 2022 |
|---|---|
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
|---|---|
| Accu/batterij model | AAA |
| Ademhalingssimulatie | |
| Alarm | |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Bluetooth | |
| Caloriemeting | |
| eWaste | |
| Geleide mediatie | |
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Hartslagsimulatie | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Lichtfunctie | |
| Luisterboeken beluisteren | |
| Meegeleverde accessoires | USB lader |
| Slaapliedje | |
| Trainingsfunctie | |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Type slaaphulp | Slaaphulp |
| Voedingstype | USB |
| Waterdicht | |
| Weergave batterijstatus | |
| Witte ruis |
| Accu/batterij technologie | Li-Ion |
|---|---|
| Doelgroep | Baby & Kind |
| Model | Pippo de Panda Deluxe |
| Waterbestendig |
|---|