Deze cassettes bevatten meerlaags antibacterieel folie dat de luiers van je baby apart verpakt, bacteriën doodt* en vieze geurtjes opsluit. Je kunt je Twist & Click luieremmer dus in minder dan 1 minuut navullen***.
Gegarandeerde geurbestrijding en antibacteriële werking*: Elke vieze luier wordt apart verpakt, waardoor vieze geurtjes worden opgesloten en schadelijke bacteriën worden gedood
Duurzaam: elke navulling is voldoende voor 100+ luiers*** en ons folie is 10,5 meter lang, 50% langer de kant-en-klare inzetten van andere fabrikanten‡
Het nummer 1 luierwegwerpsysteem in Europa**: Ouders in heel Europa zijn dol op onze Twist & Click luieremmers en navullingen, die vieze geurtjes opsluiten en je huis fris en opgeruimd houden
De snelste manier om onze luieremmers van navullingen te voorzien***: In minder dan 1 minuut plaats je de Tommee Tippee navulcassette in de luieremmer van je baby. Dit betekent minder troep om op te ruimen en meer tijd met je baby
100% gerecycled frame: Het frame van de Twist & Click navulcassette is gemaakt van volledig gerecycled (en recyclebaar) plastic
*Het folie dat is behandeld met Biomaster zilverbiocide, dat getest is conform ISO 22196-2011, is verantwoordelijk voor de antibacteriële werking, niet de andere bestanddelen van het product. Gebruik biociden op verantwoorde wijze. **Edge Platform Value Sales (totale verkoop van luieremmers en cassettes in DE, FR, IT, ES), 52 wkn tot 7 juni 2024 ***Volgens interne tests waarbij de lengtes van 8 kant-en-klare inzetten werden vergeleken (juni 2023). tommeetippee.com/verify †Gebaseerd op luiermaat 1 en afhankelijk van de lengte van het folie. NB: alle baby's zijn uniek en de ervaringen kunnen uiteenlopen. ‡Volgens interne testen, waarbij de lengtes van 8 kant-en-klare inzetten werden vergeleken (juni 2023). Zie
| Verpakking breedte | 277 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 195 mm |
| Verpakking lengte | 576 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2022 g |
| EAN | 5010415520104 |
|---|
| Fabrikant Naam | Mayborn Group |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 12 stuk(s) |
|---|