Het reisbedje Parker is ideaal om mee te nemen op vakantie of voor bij de oppas. Het bedje vouw je eenvoudig in tot een compact pakketje en beschikt over wieltjes met rem. Het reisbedje wordt standaard geleverd inclusief een comfortabel matrasje, opbergtas en verhoger.
Een campingbedje dat gelijktijdig ook dienst kan doen als box, dat is nog eens handig! Deze twee functies maakt het Topmark Reisbedje Parker ideaal op vakantie, op visite of in de tuin wanneer het lekker weer is. Het campingbedje is gemakkelijk uit te vouwen. Overigens is dit reisbedje ook een aanrader voor opa's en oma's.
Het campingbedje voldoet aan de Europese veiligheidsnorm en is voorzien van wieltjes met een rem. Hierdoor kun je je kindje met een gerust hart veilig in het Topmark Reisbedje Parker laten slapen.
| Product breedte | 10 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 7.60 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 0.30 cm |
| Verpakking lengte | 2.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10.50 kg |
| EAN | 8717154585698 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | • Campingbedje • Opvouwbaar matras (2 cm dik) • Handige reistas • Bodemverhoger • Handleiding NL-EN-DE-FR-ES |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal, Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Geen matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |