Op zoek naar een wandelwagen die geschikt is voor twee kindjes van ongeveer dezelfde leeftijd? Dan is de Topmark Twin Buggy het ideale vervoersmiddel. Deze praktische kinderwagen beschikt over twee zitjes met verstelbare rugleuningen. Beide zitjes zijn afzonderlijk van elkaar te verstellen. Verder beschikt de wagen over zwenkwielen, 5-puntsharnas met body protectors, extra grote boodschappenmand, regenhoes en twee zon- en windkappen. Na gebruik vouw je de Twin Buggy op tot een compact pakketje.
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11 kg |
| Product hoogte | 103 cm |
| Product lengte | 78 cm |
| Verpakking breedte | 37 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 107 cm |
| Verpakkingsgewicht | 14 kg |
| EAN | 8717154586947 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Garantie vervalt door overbelasting of onjuist inklappen |
| Verpakkingsinhoud | Frame inclusief achterwielen, met bekleding en boodschappenmandjes, 3 voorwielblokken, 2 kappen, regenhoes en handleiding |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Staal |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Zes wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 26 cm |
| Product lengte ingeklapt | 103 cm |
| Type buggy | Paraplu buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 4 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 34 cm |
|---|