| Verpakking breedte | 20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Waterdichtheid | Niet waterafstotend |
|---|
| EAN | 7323450548278 |
|---|
| Kledinglengte | Lang |
|---|
| Kleur | groen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Pasvorm | Normaal |
| Ademend | |
|---|---|
| Afritsbaar | |
| Kleding artikelnummer | 84754 625 |
| Kledingmaat | 46 |
| Lijn | Travel |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sneldrogend | |
| Sportkledingopties | Geen opties |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2019 |
| Wasvoorschrift | Niet strijken |
| Sluiting | Knopen |
|---|