De Tutti Bambini Cozee Bedside Co-Sleeper is ontworpen om een speciale band te ontwikkelen met je kleintje.
Het Cozee wiegje kan makkelijk en veilig bevestigd worden aan je bed, maar kan ook los staan. Binnen 30 seconden is het wiegje opgezet, dus niet alleen handig voor thuis gebruik, maar ook voor op vakantie of bij de oppas. Het wiegje kan versteld worden in 6 hoogtes en kan tevens op een half-hellende stand vastgemaakt worden, om zo de vertering te bevorderen, beter te ademen en oprispingen na de voeding te voorkomen. De zijkanten zijn uitgevoerd in zacht materiaal en in de lange kanten zitten netvensters voor voldoende luchtcirculatie.
Het Cozee wiegje wordt geleverd met reistas, comfortabel foam matras en handige opberg plank.
| Product breedte | 56 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 69 cm |
| Product lengte | 92 cm |
| Verpakking breedte | 56 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 kg |
| Vorm | Ovaal |
|---|
| EAN | 5060335641458 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Cozee wiegje Foam matras Opberg plank Tas |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 51 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Co-sleeper |
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |