| Verpakking breedte | 21.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 65.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.06 kg |
| EAN | 5060335643285 |
|---|
| Kleur | Bruin |
|---|
| Fabrikant Naam | Topmark b.v. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
|---|