Pastel blauwe beker met rietje en deksel van Twistshake.
De Twistshake's Straw Cup is de perfecte oplossing wanneer je kindje zelfstandig begint te drinken. Je kind kan hem makkelijk openen met het unieke trekdeksel. Het rietje zorgt ervoor dat je kind niet kan morsen bij het drinken. Je kan de beker makkelijk in en uit elkaar halen om hem goed te reinigen na gebruik.
| Verpakking breedte | 8.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 17.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| EAN | 7350083125897 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Pastel blauwe beker met rietje en deksel |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden, 1-2 jaar, 10-12 maanden, 2-3 jaar, 6-10 maanden |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Tuitbeker |
| Inhoud | 360 ml |
|---|