| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 5420047390387 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | wit met gekleurde sterretjes |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |