Iedere kleine avonturier wil op pad met een geschikte kinderrugzak! Ontdek samen de speeltuin en kinderboerderij met dit handige kinderrugzakje dat je veilig aan het fietsstoeltje achterop de fiets hangt. Ideaal wanneer je jouw kindje naar school of de kinderopvang brengt.
Neem je spullen veilig mee op de fiets
Past op Urban Iki Ta–ke achterzitje
Afmeting 30x24x12 cm (9 liter)
Zet rugzak stevig vast met clip
Waterafstotend materiaal
Naamkaartje aan de binnenkant
Binnenvak voor beker en broodtrommel
Veilig mee op de fiets
De Urban Iki rugtas is een trendy kinderrugzak die stevig aan het fietsstoeltje achterop wordt bevestigd. Je hangt het rugzakje aan de rugleuning van het fietsstoeltje, waardoor het stabiel blijft en niet kan vallen. Met het ingebouwde haakje onderaan de tas, kun je de tas veilig aan de bagagedrager van de fiets vastmaken. Dit zorgt voor extra veiligheid en comfort tijdens jullie fietstocht, want je kindje hoeft de tas niet op schoot vast te houden en er hangt geen peuterrugzak aan jouw stuur.
Hoge kwaliteit en optimaal comfort
Neem de Urban Iki rugtas gerust mee, zelfs als het regent. De tas is namelijk waterafstotend dankzij het gebruik van PU-materiaal en is eenvoudig schoon te maken. Op school of het kinderdagverblijf draagt je kleintje de kinderrugtas comfortabel op de rug, dankzij de ergonomische pasvorm en de gewatteerde vulling in de schouderbandjes en op het rugvlak.
| Product breedte | 24 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 400 g |
| Product hoogte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 304 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 353 mm |
| Verpakkingsgewicht | 493 g |
| EAN | 4511890227621 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Kurumi Brown |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | Rugzak |
| Lijn | Kinderen |
| Product diepte | 12 cm |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 9 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |