| Product breedte | 21.70 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 390 kg |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 29 cm |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Verpakkingsgewicht | 389 g |
| EAN | 4511890211941 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Zachte schouder paddings, voetbandjes en een comfortabel zacht en waterdicht kussen |
| Kleur | Beige |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem |
|---|
| Voor of achter | Achter |
|---|
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |