| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 390 kg |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 29 cm |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 290 mm |
| Verpakkingsgewicht | 392 g |
| EAN | 4511890211972 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Kussentje, schouderbandjes (links en rechts) en voetenbandjes (links en rechts) |
| Kleur | Sakura Pink |
|---|
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Verstelbare schouderriem |
|---|
| Voor of achter | Achter |
|---|
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |