| Product breedte | 21.70 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 390 kg |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 29 cm |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 390 g |
| EAN | 4511890211996 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Kussentje, schouderbandjes (links en rechts) en voetenbandjes (links en rechts) |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare voetensteun |
|---|
| Voor of achter | Achter |
|---|
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |