| Product breedte | 2 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 270 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Verpakking breedte | 35.80 cm |
| Verpakking hoogte | 8.50 cm |
| Verpakking lengte | 35.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.68 kg |
| EAN | 8720256585589 |
|---|---|
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geschikt voor matras met breedte | 200 cm |
|---|---|
| Geschikt voor matras met lengte | 200 cm |
| Hoofdeind verstelbaar | |
| Inclusief bevestigingsmateriaal | |
| Type meubelonderdeel | Klamboe |
| Voeteneind verstelbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|