| Verpakking breedte | 14 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 12.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| EAN | 0633637007625 |
|---|
| Eerste Artiest | various artists |
|---|---|
| Label | Crypt |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Box set | |
| Compilatie | |
| Country | Verenigde Staten |
| Gezongen taal | Instrumentaal |
| Import | |
| Meerdere uitvoerende artiesten | Geen |
| Muziekgenre | Rock |
| Productie jaar | 1997 |
| Soort verpakking | Jewel Case |
| Drager | CD |
|---|---|
| Mono of stereo | Stereo |
| Oorspronkelijke releasedatum | 27 november 1996 |
| Speelduur | 65 |
| Type uitvoering | Standard Edition |