| Verpakking breedte | 200 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 382 mm |
| Verpakkingsgewicht | 153 g |
| EAN | 8720386217053 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Type zakken | Steekzakken |
|---|
| Kleur | Groen |
|---|
| Maat kinderen | 176 |
|---|---|
| Maat op label | 176 |
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 100% Nylon |
|---|
| Materiaal 1 | Nylon |
|---|---|
| Materiaal 2 | Elastaan |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Percentage materiaal 2 | 10 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Fit | Regular Fit |
| Kleding artikelnummer | SS22KBN77501-1116 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maatcollectie | Standaardmaten |
| Met binnenbroekje | |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Taille hoogte | Regular Waist |
| Type mode | Mode |
| Type zwembroek | Zwemshort |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Model | SS22 XARIO |
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Sluiting | Koordsluiting |
|---|