| Verpakking breedte | 144 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 181 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| EAN | 8720386267096 |
|---|
| Kledingopties | Geen opties |
|---|
| Kleur | Aqua groen |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 80% Polyamide / 20% Elastaan |
|---|
| Lijn | SS22 |
|---|---|
| Maatadvies | Valt klein |
| Type mode | Mode |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Personage | Geen personage |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | Machinewas |