| Verpakking breedte | 145 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 183 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| EAN | 8720386267102 |
|---|
| Kledinglengte | Kniehoogte |
|---|---|
| Kledingopties | Geen opties |
| Mouwlengte | Mouwloos |
| Kleur | Aqua groen |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Maat kinderen | 152 |
|---|---|
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 80% Polyamide / 20% Elastaan |
|---|
| Lijn | SS22 |
|---|---|
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maatadvies | Valt klein |
| Type mode | Mode |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | Machinewas |