Vingino Swimshort Xivo Jongens Zwembroek - Dark Blue
| Verpakking breedte | 240 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 368 mm |
| Verpakkingsgewicht | 134 g |
| EAN | 8720834142616 |
|---|
| Kleur | Dark Blue |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Maat kinderen | 140 |
|---|---|
| Maat op label | 140 |
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
|---|
| Materiaal 1 | Polyester |
|---|---|
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Fit | Regular Fit |
| Kleding artikelnummer | SS24KBN77504-100-6 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Met binnenbroekje | |
| Taille hoogte | Regular Waist |
| Type mode | Mode |
| Type zwembroek | Zwemshort |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Model | Xivo |
| Patroon | |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2024 |
| Wasvoorschrift | Machinewas |