| Verpakking breedte | 224 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 381 mm |
| Verpakkingsgewicht | 106 g |
| EAN | 8720386859932 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Type zakken | Steekzakken |
|---|
| Kleur | Dark Blue |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Maat kinderen | 152 |
|---|---|
| Maat op label | 152 |
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
|---|
| Materiaal 1 | Polyester |
|---|---|
| Materiaal 2 | Niet van toepassing |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Fit | Aansluitend |
| Kleding artikelnummer | NOOSKBN77501-100-10 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maatcollectie | Standaardmaten |
| Met binnenbroekje | |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Taille hoogte | Regular Waist |
| Type mode | Mode |
| Type zwembroek | Zwemshort |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Model | XARI |
| Patroon | |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Sluiting | Koordsluiting |
|---|