Het Snoozzz Voedingskussen Small is een stevig kussen wat goede ondersteuning geeft.
| || Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 42.30 cm |
| Verpakking hoogte | 19.30 cm |
| Verpakking lengte | 56.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.94 kg |
| EAN | 8719699432024 |
|---|
| Kleur | Hosta |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|