Met een extra voedingskussenhoes heb je altijd een schone en frisse hoes bij de hand. Gemaakt van zachte , ademende materialen en eenvoudig wasbaar voor optimaal comfort en hygiëne.
| |
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 21.80 cm |
| Verpakking hoogte | 34 cm |
| Verpakking lengte | 6.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| EAN | 8719699430419 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 voedingskussenhoes voor het Snoozzz voedingskussen |
| Kleur | Liki |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Snoozzz BV |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |