Praktische voedingskussenhoes van zacht 100% organisch satijn-katoen van CamCam. Gemaakt in een standaardvorm die past bij gewone voedingskussens. Wij raden het CamCam hypoallergene voedingskussen aan.
| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| EAN | 5712805007058 |
|---|
| Materiaal | Katoen |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |