| Product breedte | 77 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 77 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 31.40 cm |
| Verpakking hoogte | 12.80 cm |
| Verpakking lengte | 48.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| EAN | 8720168537188 |
|---|
| Kleur | Oker |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| TOG-waarde | 6 |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Sluiting | Drukknopen, Ritssluiting |
|---|