Met de kinderwagen buggy voetenzak bescherm je jouw kindje tegen kou en regen.
Plus- en minpunten
+ Wasbaar
+ Eenvoudig te gebruiken
+ Waterdicht ontwerp
- Vooral geschikt voor kinderen van 0 - 12 M
Geschikt voor alle kinderwagens
De Kinderwagen Buggy Zak kun je in elke kinderwagen monteren. Ook kun je de buggy zak los gebruiken super handig dus.
Water - en windbestendig
De Kinderwagen Buggy Zak is volledig bestand tegen water, sneeuw, regen en zon. Zo is de buggy zak perfect voor onderweg.
Gemakkelijk gebruik
De Kinderwagen Buggy Zak wordt geleverd inclusief alle benodigde installatie accessoires. Je voert de installatie gemakkelijk zelf uit.
Luxe uitstraling
De Kinderwagen Buggy Zak is niet alleen erg handig, hij ziet er ook prachtig uit! Geef jouw kinderwagen een stijlvolle, nieuwe look.
Ruime ervaring in baby accessoires!
Wij werken al geruime tijd in de kinderbranche en hebben daarom een zeer uitgebreide kennis van de trends op dit moment en welke designs een echte must-have zijn. Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel en wij vinden het belangrijk dat u zeer tevreden bent met de nieuwste technologie.
Productspecificaties
Pakketinhoud
1 x Buggyzak
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 88 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.10 kg |
| EAN | 6095940215267 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x Voetenzak baby |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Buggy, Kinderwagen, Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C, 40 °C, beperkt programma |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|