Voksi is een Deens merk dat staat voor ‘Scandinavian childhood’: liefde, geluk, samenzijn en warmte. Lekker knus in een voetenzak of babynestje. Alle producten van Voksi zijn ontwikkeld met natuurlijke ademende materialen (allemaal OEKO-TEX Standaard 100 klasse 1) en met groot oog voor veiligheid.
Dit zacht en luchtig voetenzakje van Voksi kan je gebruiken in groep 0 autostoeltjes met driepuntsgordel of vijfpuntsgordel. De zomer voetenzak is ideaal voor zachte temperaturen. Hij is gemaakt uit een mix van katoen en donzig polyester. De opening aan het hoofdje kan je eenvoudig aanpassen.
De belangrijkste kenmerken:
| Product breedte | 37 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1.50 cm |
| Product lengte | 78 cm |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 7072754000172 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x voetenzak |
| Kleur | Lichtgrijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Fabrikant Naam | Voksi |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Katoen |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Zomer |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|