| Product breedte | 21 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 38 cm |
| Product lengte | 62 cm |
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Verpakking hoogte | 42 cm |
| Verpakking lengte | 67 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| EAN | 6013954567592 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Beetle |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Zithoogte | 25 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |