WaterWipes babydoekjes, grotendeels op waterbasis. Het bevat slechts twee ingrediënten: 99,9% gezuiverd water en 0,01% grapefruit extract.
Chemicaliënvrij: gewoon een prettig idee, of als antwoord op geïrriteerde billetjes
Voor steeds meer ouders is het gewoon een prettig idee: een babydoekje zonder chemicaliën. Daardoor zijn WaterWipes ook erg geschikt om mondjes en handjes schoon te maken. Voor anderen is WaterWipes het langverwachte antwoord op allergieën en irritaties. Voor alle ouders is een WaterWipe een fijn doekje dat gewoon goed schoonmaakt.
WaterWipes zijn korter houdbaar dan de merken die wel conserveringsmiddelen bevatten. Het advies is een reeds geopende verpakking binnen 1 maand te gebruiken. Misschien even wennen zo'n 'vers' babydoekje, aan de andere kant is meestal de maand langer dan één pak babydoekjes.
Ideaal voor het schoonmaken van babybilletjes, maar ook handjes en mondjes (chemicaliënvrij). WaterWipes helpt luieruitslag voorkomen en is zeer geschikt voor gebruik op de tere huid van pasgeboren baby’s. En dat is waarom WaterWipes het NR 1 aanbevolen babydoekje is onder kraamverzorgenden in Nederland.
| Product gewicht | 6500 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 17.40 cm |
| Verpakking lengte | 28.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.95 kg |
| EAN | 5099514400012 |
|---|
| Ingrediënten | 99,9% gezuiverd water en 0,1% grapefruitzaadextract |
|---|---|
| Land van oorsprong | Ierland |
| Fabrikant Naam | WaterWipes |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal 1 | Water |
|---|---|
| Materiaal 2 | Niet van toepassing |
| Materiaal 3 | Water |
| Percentage materiaal 1 | 99.9 % |
| Percentage materiaal 2 | 0.1 % |
| Percentage materiaal 3 | 0.01 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 720 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Minder dan 30 maanden houdbaar; houdbaarheidsdatum is zichtbaar op verpakking |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Kunststof |
| Plasticvrij | |
| Voorzorgsmaatregelen | Contact met ogen vermijden. Buiten bereik van kinderen houden om gevaar van verstikking te voorkomen. Bewaar de pakjes ondersteboven tot ze geopend zijn. Snijd de afzonderlijke verpakking nooit open en verplaatst de doekjes nooit naar een andere verpakking om de kwaliteit van het product te kunnen waarborgen. |
| Waarschuwingen | Alleen voor uitwendig gebruik. |
| Huidtype | Alle huidtypes |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 720 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 12 verpakkingen |