WaterWipes babydoekjes, grotendeels op waterbasis. Het bevat slechts twee ingrediënten: 99,9% gezuiverd water en 0,01% grapefruit extract.
Chemicaliënvrij: gewoon een prettig idee, of als antwoord op geïrriteerde billetjes
Voor steeds meer ouders is het gewoon een prettig idee: een babydoekje zonder chemicaliën. Daardoor zijn WaterWipes ook erg geschikt om mondjes en handjes schoon te maken. Voor anderen is WaterWipes het langverwachte antwoord op allergieën en irritaties. Voor alle ouders is een WaterWipe een fijn doekje dat gewoon goed schoonmaakt.
WaterWipes zijn korter houdbaar dan de merken die wel conserveringsmiddelen bevatten. Het advies is een reeds geopende verpakking binnen 1 maand te gebruiken. Misschien even wennen zo'n 'vers' babydoekje, aan de andere kant is meestal de maand langer dan één pak babydoekjes.
Ideaal voor het schoonmaken van babybilletjes, maar ook handjes en mondjes (chemicaliënvrij). WaterWipes helpt luieruitslag voorkomen en is zeer geschikt voor gebruik op de tere huid van pasgeboren baby’s. En dat is waarom WaterWipes het NR 1 aanbevolen babydoekje is onder kraamverzorgenden in Nederland.
| Verpakking breedte | 27.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 19.60 cm |
| Verpakking lengte | 29.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.85 kg |
| EAN | 5099514400036 |
|---|
| Ingrediënten | Water (Aqua) 99.9%, Citrus Grandis (Grapefruit) seed extract 0.1%. |
|---|---|
| Land van oorsprong | Nederland |
| Fabrikant Naam | Orange Sheep |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Minder dan 30 maanden houdbaar; houdbaarheidsdatum is zichtbaar op verpakking |
| Houdbaarheid periode na opening | 1M (maand) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Karton |
| Plasticvrij | |
| Voorzorgsmaatregelen | WaterWipes Billendoekjes 18x60 = 1080 stuksWaterWipes babydoekjes zijn de ideale keuze als je het beste wilt voor de gevoelige huid van je kindje. Met slechts 2 ingrediënten – 99,9% water en een druppel fruitextract – reinig je veilig en zacht vanaf de geboorte. De doekjes zijn volledig plasticvrij, biologisch afbreekbaar en helpen irritaties en luieruitslag te voorkomen. Geen parfum, conserveringsmiddelen of andere chemicaliën: puur natuur, puur verzorging. Niet voor niets zijn WaterWipes het nummer 1 aanbevolen babydoekje onder kraamverzorgenden in Nederland. * 100% plasticvrij en biologisch afbreekbaar * Helpt luieruitslag en irritaties voorkomen * Geschikt voor de allergevoeligste huidjes * 18 x 60 stuks in handige voordeeldoos |
| Huidtype | Alle huidtypes |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 1080 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 18 verpakkingen |