Het meest aanbevolen babydoekje door kraamverzorgenden.
WaterWipes bestaan slechts uit twee ingredienten.
Waterwipes zijn dus ideaal voor de gevoelige babyhuid en het helpt andere huidaandoeningen voorkomen. Ook zijn ze mede hierdoor zeer geschikt voor de allerkleinsten en prematuur geboren baby's.
De voordelen op een rijtje
| Verpakking breedte | 20.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 17.80 cm |
| Verpakking lengte | 28.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5099514400098 |
| Ingrediënten | 99,9% gezuiverd water en een druppel fruitextract |
|---|---|
| Land van oorsprong | Nederland |
| Fabrikant Naam | WaterWipes |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 720 stuk(s) |
|---|---|
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Materiaal primaire verpakking | Plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Karton |
| Type neusreiniger | Doekjes |