Specificaties:
| Product gewicht | 315 kg |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 228 mm |
| Verpakking hoogte | 191 mm |
| Verpakking lengte | 329 mm |
| Verpakkingsgewicht | 592 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318657979 |
| Verpakkingsinhoud | Gebruikershandleiding |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | ABUS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
|---|---|
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Jaar | Never out of Stock |
| Maat | S |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 55 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 51 cm |
| Type fietshelm | Racefiets helm |
| Aantal ventilatieopeningen | 8 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Verstelbaar |