| Product breedte | 22 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.44 kg |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 28 cm |
| Verpakking breedte | 216 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 295 mm |
| Verpakkingsgewicht | 538 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318818578 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Abus Smooty 2.0 Fietshelm - Paars |
| Kleur | purple kisses |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 50-55 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Smooty |
| Maat | M |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 57 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |