| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 52 cm |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 165 mm |
| Verpakking lengte | 276 mm |
| Verpakkingsgewicht | 427 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415092695 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderhelm |
| Kleur | Groen, Mint, Teal |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets, Kinderfiets, Transportfiets, Bakfiets |
| Kleding artikelnummer | 8740300038 |
| Maat | M/L |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Verstelbaar |